Telefon: +420 547 216 552

Aktuality

18.07.2019 - Kuželová kola s modulem menší než 1

Kuželová kola s modulem menší než 1

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro Vás sortiment kuželových kol s ozubením přímým o moduly menší než 1. Důvodem je absence těchto produktů na trhu, snad s výjimkou plastových modelářských prvků z Číny nevalné kvality.

Nabízíme plnohodnotné obráběné prvky z materiálů dle zákazníka – mosaz, dural, plasty nebo ocel.

Prvním vzorkům musí obvykle předcházet výroba nástrojů, protože tyto se na trhu nevyskytovaly ani v minulosti. Aktuálně jsme vybaveni na výrobu modulů 0,5 a 0,8, vždy s úhlem záběru 20°. Teoreticky lze nabídnout tato miniaturní kuželová kola od modulu 0,3 výše. Konkrétní poptávku Vám rádi posoudíme.

14.05.2019 - Drátořezy Fanuc

Drátořezy Fanuc
Chtěli bychom Vás informovat o našich nových technologických možnostech.

Vážení zákazníci, z důvodu rozšíření našich technologických možností jsme během roku 2018 rozšířili náš strojový park o dva drátořezy firmy Fanuc. Větší z obou strojů umožňuje upnutí obrobku až  1 050 x 820 mm, pojezdy v ose X a Y má 600 x 400 mm a osu Z zvýšenou na 410 mm.

Oba stroje jsou osazeny pod portálovým jeřábem a mají externí programovací systém pro náročnější aplikace. Díky zkušenostem a softwarům z oblasti ozubení na nich dokážeme dělat i méně obvyklé práce, zejména hřebeny včetně šikmých, ozubení s atypickým modulem či úhlem záběru, atypická řetězová kola, drážkované řemenice, spojky s různými druhy vnitřních a vnějších drážkování a mnoho dalších aplikací.

14.04.2014 - Nový web i výběrová řízení

Nový web i výběrová řízení
Milí zákazníci, partneři a návštěvníci našeho webu. Jsme rádi, že se můžeme pochlubit novou webovou prezentací, která odráží inovace a celkový pokrok naší firmy.

 

Stejně jako strojírenství, kovoobrábění a výroba ozubení nezůstává stát na místě, ani informační technologie nazahálejí. Proto děkujeme společnosti eGen za tvorbu nového webu.

Jdeme s dobou a je naším cíle zpříjemnit spolupráci s námi ve všech ohledech. Na našem webu proto nově najdete mimo jiné záložku "Výběrová řízení" a "Aktuality" kde můžete sledovat aktuální dění.

Věříme, že se vám nový web bude líbit, oceníte novinky a budeme rádi, pokud se nám ozvete s poptávkou či nabídkou spolupráce.

31.03.2014 - Broušení ozubení

Broušení ozubení
Chtěli bychom Vás informovat o našich nových možnostech v oblasti broušení

Od března letošního roku máme v provozu novou CNC brusku na ozubení. Stroj je koncipovám jako brousící centrum s mnoha technologickými možnostmi.

Bruska umožňuje následující technologie broušení :

  • Broušení vnějšího ozubení
  • Broušení vnitřního ozubení
  • Broušení drážkových profilů
  • Broušení šneků typu ZK , ZN a ZA
  • Broušení modifikovaných zubů
  • Broušení " volně definovaného" simetrického profilu zubu např. dle skenu a pod

Bližší informace si můžete přečíst v kapitole Technologie